Продукти Разширено

Ибупрофен тб. 200 мг * 20, при лека до умерена болка

В наличност
арт. № 45775
Марка: JELFA Форма: Таблетки
Ибупрофен таблетки облекчава болката, намалява възпалението и повишената температура.
305лв
Ибупрофен действа като намалява болката, възпалението и повишената температура. Таблетките облекчават главоболие, менструални болки, ревматични и мускулни болки, невралгия, симптоми на грип и повишена температура.

Състав:

Ибупрофен е лекарствен продукт, без лекарско предписание. Опаковката съдържа 20 таблетки.

1 таблетка съдържа: Ибупрофен - 200 мг.

Действие:

Ибупрофен спада към групата на лекарствените продукти (нестероидни противовъзпалителни). Те дават облекчение, чрез промяна на отговора на организма към болка.

Ибупрофенът се отличава с антипиретично, аналгетично и противовъзпалително действие.


Ибурпофен е показан за симптоматично лечение на слаба до средна болка.

Продуктът се използва за лечение при редица състояния, особено в случаи на болка с възпалителен произход, травматична болка, мигренозно главоболие, болки в гърба и зъбобол.

Ибупрофен облекчава симптомите на грип и настинка и намалява високата температура.

Показания:

Ибупрофен таблетки се използва за лечение на болка при:

- главоболие;
- мигрена;
- зъбобол;
- менструални болки;
- ревматични и мускулни болки;
- болки в гърба;
- невралгия;
- симптоми на грип и простудни заболявания;
- повишена температура.

Употреба:

Препоръчителен прием:

Възрастни и деца над 12 години: 200-400 мг като еднократна дневна доза 3-4 пъти дневно през интервал от 4 до 6 часа.

Не трябва да се превишава максималната дневна доза от 1200 мг.

Ибупрофен тб. 200 мг х 20, при лека до умерена болка



Активно вещество: ибупрофен 200 mg.
Опаковка: 20 таблетки.
Препоръчителен прием:
Възрастни и деца над 12 години: Първоначално 2 таблетки, приети с вода. След това -1-2 таблетки на всеки 4 часа, ако е необходимо. Не приемайте повече от 6 таблетки дневно.